Povodeň 6


16.50: Novou Vsí se právě valí velká voda. Vzhledem k tomu, že do terapeutické komunity se nedá dovolat, informujeme touto cestou blízké našich klientů i terapeutů, že všichni jsou v pořádku, i když zatím stále v budově TK.

Trochu nás vyděsila zpráva, že přehrada Mlýnice hrozí protržením, ale jak se později vyjádřili odborníci, nic tomu nenasvědčuje. Odkaz na fotografii přehrady Fojtka, která leží také kousek nad komunitou.

Jak vypadá situace v regionu, si můžete prohlédnout například na fotografiích fanoušků ČT 24 .

Děkujeme kolegům z White Light I., Prev-CentraSANANIMu za rychlou nabídku pomoci.

Aktualizace 8. 8., 10.00: Noc jsme přečkali v pořádku, voda opadává, začínáme s úklidem.

Aktualizace 8. 8., 23.30: Spousta domů v Nové Vsi dopadla hůř než náš, takže během dneška jsme se už zapojili do pomoci lidem v obci.

Aktualizace 9. 8.: Konečně nějaké obrázky. Fotili naši terapeuti (většinou z oken domu komunity nebo v jeho blízkém okolí) a přehradu Mlýnici v době, kdy voda přetékala přes korunu hráze, nám zatím neznámý autor.

Děkujeme za veškerou podporu a nabídky pomoci členům sdružení, kolegům, přátelům i návštěvníkům našich stránek.


Napsat komentář

6 zamyšlení nad “Povodeň

  • petr.st.

    S přáním všeho dobrého se připojuji k předchozím. Měl jsem o Vás starost a jsem rád,že na stránkách uvádíte vše na pravou míru. Držím Vám palce, myslím na Vás, jste stateční. petr.st.

  • Simona Horváthová

    Všem přeju hodně sílu dávat následky škod dohromady.Máme chalupu v Bílém Kostele taká i nás tam,čeká spousta práce.Bohužel jsme v Praze,ale duchem jsme stále v té oblasti.V pátek tam jedem opět tak hlavně at je sucho a může se odklízet. s pozdravem bývalý klient!!…opatrujte se.

  • Jiří

    Ahoj,myslel jsem na vás celou dobu byl jsem zavézt i nějaké potřebné věci ale dál než do Mníšku jsem nedostal…jsem moc rád že se baráku z větší části nic nestalo.Plno pozdravů i od Jirky W., mě Jirky Sisi Siňara a spoustu jiných kteří to vědí.Měj te se moc fajn a pozdravuj te lidičky kteří si mě pamatují….