Volná místa v doléčovacím programu


AKTUÁLNĚ (červenec 2024):

doléčovacím programu s ubytováním aktuálně máme volné místo pro ženu. Místa se uvolňují postupně podle toho, jak klientky a klienti dokončují program. Místa obsazujeme podle pořadníku žádostí. Se žadateli jednáme průběžně, běžně jsme s nimi v kontaktu i půl roku před jejich nástupem.

Místa jsou nyní obsazena dlouho dopředu, ale může se stát, že někdo nenastoupí nebo někdo ukončí program dříve, proto do pořadníku přijímáme další ŽÁDOSTI. 

Další volná místa pro muže: V případě odchodů současných klientů podle plánu bude další volné místo pro muže v září 2024.

Další volná místa pro ženy: V případě odchodů současných klientů podle plánu bude další volné místo pro ženu v prosinci 2024.

Povinnou součástí programu je účast v jeho ambulantní části. Do programu s ubytováním přijímáme přednostně lidi po dokončené léčbě v terapeutické komunitě. Nezbytné je doporučení odborníka. Další podmínky na stránce s informacemi o programu.

V ambulantní části doléčovacího programu (bez ubytování) nemáme volné místo. Doporučujeme, abyste nás v případě zájmu kontaktovali.


Aktuální čekací dobu sdělíme případným zájemcům přednostně e-mailem (pište na adresu dolecovani@advaitaliberec.cz) nebo také telefonicky. Volejte přímo Bc. Blance Budinské na číslo 720158739. Pokud se nemůžete dlouho dovolat, tak zašlete na uvedené číslo sms. Paní Budinská se ozve zpět, jakmile bude k dispozici. Nebo můžete využít i další telefonní číslo 603829730, které vede na recepci Centra adiktologických služeb.

Přejeme hodně síly a vytrvalosti ve vašem odhodlání ke změně.

Střízlivosti zdar!

Napsat komentář