Volná místa v terapeutické komunitě


AKTUÁLNĚ (leden 2021): V současné době je kapacita komunity zcela naplněna.

Volná místa pro ženy: V současné době nemáme volné místo pro ženu. Na volné místo máme domluvenou zájemkyni o léčbu. Podle plánu ukončovaných léčeb bude další volné místo pro ženu v květnu 2021.

Místa pro muže: V současné době nemáme volná místa pro muže. Podle plánu ukončovaných léčeb budou další volná místa pro muže v prvním pololetí 2021.

Nástup je možný až po splnění základních požadavků (viz Základní informace, část Podmínky přijetí).

Stále přijímáme žádosti do pořadníku. Může se stát, že se místo uvolní dříve nebo zájemce svůj nástup odvolá.


Údaje jsou přibližné a vycházejí ze stavu, kdy současní klienti odcházejí podle plánu. Místa ale obsazujeme průběžně podle toho, jak klienti skutečně dokončují program. Zájemcům se snažíme vyhovět, ale zároveň musíme zajistit využití lůžkové kapacity. Proto nejsme schopni garantovat přijetí v určitém konkrétním termínu několik měsíců předem.

Je možné, že někdo ze současných členů komunity odejde dřív (nebo zájemce o léčbu nenastoupí). Nenechte se proto odradit případnou pro Vás nepřijatelně dlouhou čekací dobou.

Zájemcům, které nemůžeme z kapacitních důvodů přijmout, doporučujeme, aby zatím nastoupili do některé z léčeben. Doporučujeme například Psychiatrickou léčebnu Červený Dvůr nebo Bílá Voda.

Aktuální čekací dobu sdělíme případným zájemcům telefonicky (720 310 608, 485 146 988). Ptejte se Mgr. Terezy Knopové, případně Bc. Pavlíny Iblové. Ostatní pracovníci Vám rádi sdělí informace také, ale s pořadníkem nepracují, takže pokud chcete mít jistotu, obracejte se vždy na výše jmenované.

Přejeme hodně síly a vytrvalosti ve vašem odhodlání ke změně.

Střízlivosti zdar!

Podmínky přijetí a další informace: Základní informace.

Napsat komentář