TK na Komunita Cup 2016 1


IMG_7028

Letos jsme se opět zúčastnili sportovního Komunita Cup ve slovenských Tomkách:

V pátek 3 . 6 . 2016 jsme v kompletním složení vyjeli směr Slovensko na Olympiádu terapeutických komunit. Cesta ubíhala rychle, nálada byla dobrá, byli jsme natěšení na nové zážitky. Po příjezdu nás čekalo příjemných 30 C° . Utábořili jsme se a šli se vykoupat do rybníka. Celkem nás tam bylo 15 komunit z ČR, Slovenska, Francie. Ač to byla akce mezinárodní, spojovala nás jedna věc a tou byla závislost. Musím zmínit, že organizace akce byla výborná, hostitelé milí a s ničím nebyl žádný problém. Večer jsme se všechny komunity seskupily a každá komunita se po svém představila. My jsme zvolili anglické i české představení, aby nám všichni rozuměli. Večer u ohně jsme měli první disciplínu ʺ Hledá se superstar ʺ, kde jsme vystupovali se skladbou Imagine od J. Lenonna a do toho jsme zremixovali ʺPec nám spadlaʺ. Myslím, že jsme pár lidí dostali do varu, ale hlavně sebe, opravdu jsme si to užívali. Pak nás čekal oheň, buřty a zpěv. Někdo dokonce tančil, atmosféra byla přátelská.
V sobotu jsme nastoupili k fotbalu, volejbalu, přetahování lanem, běhu a trojboji. Sice jsme se nedostali na medailové pozice, ale předváděli jsme líbivou hru lahodící oku nejednoho diváka. Zvlášť bych vyzdvihl podporu kterou jsme si dávali i když se zrovna nedařilo. Umět dát podporu i když se nedaří, na to většina lidí z běžného života asi zvyklá není.

IMG_7237 IMG_7232 IMG_7087

V neděli bojovali v hodu koulí naši terapeuti Michal a Olívie. Michal skončil druhý a teď pozor, Olívie dokonce první! No a to už my, klienti, řvali radostí. Pak nás čekalo rozloučení, oběd a odjezd.
Byl to nádherný víkend plný sportu, kamarádství, legrace. Navíc bylo opravdu pěkné počasí, bouřky které byly na víkend hlášeny se nám jako zázrakem vyhnuly. Jsme vděční, že jsme se mohli zúčastnit, poznat jiné zvyky, národnosti, popovídat si s ostatníma…..
Tímto děkujeme TK Advaita za možnosti, které nám dává, ve kterých se můžeme navzájem lépe poznat.
Klienti TK ADVAITA Nová Ves


Napsat komentář

Jedno zamyšlení nad “TK na Komunita Cup 2016