Skupina pro gamblery 2


V únoru jsme v Centru ambulantních služeb ADVAITA otevřeli skupinu pro gamblery. Reagujeme tak na rostoucí poptávku o služby pro lidi s problematikou patologického hráčství. Skupina je polootevřená, mohou se do ní přihlásit zájemci, kteří  chtějí změnit své návykové chování. Podmínkou zařazení do skupiny je osobní konzultace s vedoucí skupiny. Ta při osobním rozhovoru posoudí vhodnost přijetí do skupiny.

Podmínkou je také pravidelná účast na skupinách.

Skupina se schází jednou za čtrnáct dnů, vždy v úterý od 16.30 do 18 hodin. V současné době má skupina pět členů.


Napsat komentář

2 zamyšlení nad “Skupina pro gamblery

 • Pavel

  Dobrý den,
  já jsem jeden z těch 5 členů skupiny Anonymních gemblérů. Jsem šťastný , že tato organizace existuje a pomáhá lidem , co mají opravdový zájem přestat s hrou jako takovou a hledají pomoc. Mě osobně moc pomáhá si neustále připomínat ,že gamblerství je skutečný problém. Nehraju už 9měsíců a do skupiny docházím 7 měsíců. Je fajn své pocity probírat s ostatními gamblery, co mají stejný problém, učíme se jeden od druhého a motivujeme se. Je dobré,že v Liberci existuje skupina ,která se soustředí na problém s gamblerstvím. Jen se divím ,že Liberec ,který má 100tis.lidí má pouze 5členů této skupiny. Také velké díky terapeutce Markétě,která skupinu vede.
  S pozdravem Pavel

 • Irena Habrová

  Čtu poslední komentář a předcházející upoutávku na skupinu a vypadá to, že snad skupina přestala fungovat.
  Je rok 2013, skupina stále pravidelně běží a v současnosti má 12 stabilních členů. Nesejdou se vždy všichni, někteří pracují na směny.
  Mimo skupiny nabízíme i individuální poradenství.
  Za rok 2011 a 2012 programem pro patologické hráče prošlo 77 osob. V případě zájmu doporučíme i zařídíme vhodnou ústavní léčebnu. Naše pomoc je zdarma a pro okolí anonymní. Pokud nechcete prodlužovat svoji bezmoc a zoufalství svých nejbližších, zavolejte a objednejte se.
  terapeutka Irena

  Telefon: 482 750 607, 603 829 730
  Adresa : Rumunská 14/6, 463 31 Liberec
  Odkaz na další příspěvek na našich stránkách.