Jak podpořit


Kdo může darovat?

Podpořit činnost naší organizace může téměř kdokoli. Prošli jste některým z našich programů a daří se vám? Léčil se u nás někdo z vašich blízkých? Máte chuť přispět do nevládního sektoru tam, kde to není příliš obvyklé?

Od koho dary nepřijímáme?

Z etických důvodů nepřijímáme dary od současných klientů a jejich blízkých.

Co darovat?

Peníze

Finanční dary jsou praktické v tom, že je můžeme použít kdykoli tam, kde právě schází. Samozřejmě v souladu s naším posláním a darovací smlouvou.

Věci

Měníte vybavení kanceláří? Pořizujete nové notebooky, ale ty stávající je škoda vyhodit, protože jsou stále funkční? Tušíte, že věci, které vy už nepotřebujete, by mohl ještě někdo využít?

Služby

Můžete nabídnout následující služby zdarma či se slevou: právní poradenství, auditorské služby, vzdělávání?

Práci

Součástí programu terapeutické komunity je práce klientů. Nabízíte „domácí práci“, jako například kompletaci obálek, navlékání korálků a podobně? Když tuto práci zadáte nám a zaplatíte nám za ni, je to pro nás přilepšení.

Jak darovat?

Peníze posílejte na náš účet 19-8969480227/0100 pod variabilním symbolem 327854.

Hodnotu daru si můžete odečíst od základu daně z příjmu (jako fyzická osoba nejvýše 10 %, právnická osoba nejvýše 5 % ze základu daně). Pro tento účel potřebujete darovací smlouvu, kterou máme pro vás připravenou. Ve smlouvě se uvádí, že dar použijeme v souladu s posláním a cíli občanského sdružení ADVAITA. V případě vašeho zájmu můžeme podmínky společně upřesnit (např. určit, že dar lze využít pouze v terapeutické komunitě apod.).

Podrobnosti u věcných darů konkrétně domluvíme (doprava a další upřesnění).

Chcete se domluvit na konkrétních podmínkách?

Kontaktujte nás prosím.

Napsat komentář