Od června 2012 jsme pravidelně ve Frýdlantu


Od 12. června 2012 pravidelně v úterý v každém sudém týdnu pracujeme v Poradenském a setkávacím centru Frýdlant. V rámci Programu ambulantního poradenstvíProgramu podpory samostatného bydlení tam nabízíme pomoc při řešení problémů souvisejících s užíváním drog, alkoholu nebo s hazardním hráčstvím a sázením. Lidé žijící ve Frýdlantském výběžku tak v řadě případů nebudou muset dojíždět do našeho libereckého centra.

Město Frýdlant i obce Mikroregionu Frýdlantsko už několikátým rokem finančně přispívají na naše služby, takže jsme rádi, že se nám podařilo uvedeným způsobem zvýšit jejich dostupnost.

Od našeho nového působiště si také slibujeme, že se víc lidí zapojí do našeho programu podpory samostatného bydlení, který je kromě Liberecka určen právě pro Frýdlantsko.

Vznik a rozvoj programu podpory samostatného bydlení je podpořen z projektu IP1 „Služby sociální prevence v Libereckém kraji“, který je financován z Evropského sociálního fondu z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Naše služby ve Frýdlantu jsou určeny pro osoby ve věku od 15 let, které experimentují s užíváním drog, pro osoby závislé na návykových látkách, pro patologické hráče a blízké těchto osob.

Služby jsou poskytovány každé úterý v sudém týdnu od 10:30 do 17h. Objednat se je možné každý všední den na tel. 720 158 739 nebo 482 750 607.

Odkaz na článek na oficiálním webu města Frýdlant zde.

AKTUALIZACE 2013: Služby už neposkytujeme jako součást služby podpora samostatného bydlení, ale jen ambulantního poradenství.

Napsat komentář