Léto na Centru ambulantních služeb ADVAITA


O prázdninách se vylidňují ulice měst, ale také často snižuje návštěvnost různých center a poptávka po sociálních službách. Nejinak tomu bylo i v případě Centra ambulantních služeb ADVAITA. Ve dvou předprázdninových měsících jsme měli celkem 631 návštěv. V měsících červenec a srpen to bylo 550 návštěv. Rozdíl je významný. Neznepokojuje nás to, dle předchozích let víme, že od září návštěvnost zase naroste.

Ani tým ani klienti centra však nezaháleli. Proběhlo několik volnočasových sportovních aktivit, jako je nohejbal nebo výlet na Ještěd. Sportovní akce se obešly bez úrazů a celkových fyzických vyčerpání. U všech hráčů převládal pocit spokojenosti, byť spojený s únavou.

IMG_1052 IMG_1056

Závěr prázdnin v prostorách Centra ambulantních služeb ADVAITA proběhl v duchu úklidu, třídění a rovnání. Na centru se malovalo. Stěny dostaly nový, čistý nátěr a místnosti se rozjasnily. Děkujeme všem za pomoc. Všem, kteří pomáhali s přípravami na malování i s následným úklidem. Rovnat a třídit asi budeme ještě několik dní, přesto se nám líbí, jak se to u nás rozzářilo. Nevěříte? Přijďte se podívat.

IMG_1061

Napsat komentář