11. výročí otevření terapeutické komunity 2


V terapeutické komunitě v Nové Vsi oslavíme v sobotu 7. června jedenácté výročí dne, kdy do komunity přijela první klientka.

Srdečně zveme všechny bývalé klienty, bývalé kolegy i naše přátele z ostatních terapeutických komunit, doléčovacích center a dalších zařízení a institucí.

Na programu bude jako každý rok předávání diplomů za jeden rok a za pět let života bez drog. V programu určitě nebude chybět sport. Další podrobnosti najdete brzy na těchto stránkách.

Prosíme všechny, kdo přijedou, aby nám to dali vědět telefonem, prostřednictvím SMS, případně e-mailem. Zvláště pak o to prosíme ty, kteří budou chtít v komunitě přespat. Předem děkujeme. Těšíme se na vás.

Aktuálně k programu: od 13 hodin možnost přijíždět do TK, ve 14.15 zahájení výroční komunity. Po jejím skončení následuje Drum Circle (facilitované bubnování) pro společé obveselení a sportovní utkání ve volejbalu a fotbalu. Odpoledne zakončíme táborákem.


Napsat komentář

2 zamyšlení nad “11. výročí otevření terapeutické komunity

  • Martin Adam

    Ahoj všem, náhodou jsem narazil na vaše stránky…a koukám že už bude 11.výročí…no byl jsem mezi prvními…a nějak hodně rychle to uteklo,to už je opravdu tak dlouho?..11 let?..sice jsem pracovně hodně vytížený,ale letos mi to určitě vyjde, takže všechny rád uvidím..

  • Markéta Sychrová

    Zdravím všechny do Nové Vsi, všechny, kteří už to mají úspěšně za sebou a daří se jim, všechny své bývalé kolegy. Přeji vám k tomu výročí hodně sil na vše, co máte před sebou a hodně dobré nálady, která je třeba. Užijte si to. Markéta