Volná místa v terapeutické komunitě


AKTUÁLNĚ (listopad 2017):

Volná místa pro ženy: v současné době je kapacita míst pro ženy naplněna. Volné místo pro ženu je dle plánu ukončení klientek až v lednu 2018. Přijímáme však žádosti do pořadníku. Vždy se může stát, že se místo uvolní dříve.

Místa pro muže: Na volná místa pro muže máme v tuto chvíli domluvené zájemce o nástup do programu terapeutické komunity. Podle plánu ukončování léčeb klienty budou volná místa v únoru 2018

Stále však přijímáme žádosti do pořadníku. Může se stát, že se místo uvolní dříve nebo zájemce svůj nástup odvolá.


Údaje jsou přibližné a vycházejí ze stavu, kdy současní klienti odcházejí podle plánu. Místa ale obsazujeme průběžně podle toho, jak klienti skutečně dokončují program. Zájemcům se snažíme vyhovět, ale zároveň musíme zajistit využití lůžkové kapacity. Proto nejsme schopni garantovat přijetí v určitém konkrétním termínu několik měsíců předem.

Je možné, že někdo ze současných členů komunity odejde dřív (nebo zájemce o léčbu nenastoupí). Nenechte se proto odradit případnou pro Vás nepřijatelně dlouhou čekací dobou.

Zájemcům, které nemůžeme z kapacitních důvodů přijmout, doporučujeme, aby zatím nastoupili do některé z léčeben* a svoji žádost případně poslali i do jiných terapeutických komunit. Aktuální čekací dobu sdělíme případným zájemcům telefonicky (720 310 608, 485 146 988). Ptejte se Bc. Terezy Knopové, případně Bc. Pavlíny Iblové. Ostatní pracovníci Vám rádi sdělí informace také, ale s pořadníkem nepracují, takže pokud chcete mít jistotu, obracejte se vždy na výše jmenované.

Přejeme hodně síly a vytrvalosti ve vašem odhodlání ke změně.

Abstinenci zdar!

Podmínky přijetí a další informace: Základní informace.

* Doporučujeme například Psychiatrickou léčebnu Červený Dvůr nebo Bílá Voda.

Napsat komentář